Вісім медалей вибороли спортсмени Луганщини на чемпіонаті України

Вісім медалей вибороли спортсмени Луганщини на чемпіонаті України з важкої атлетики

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Луганчани вибороли нагороди.

Про це повідомляє Луганська ОДА.

Так, чоловіча збірна Луганської області показала наступні результати:

• В'ячеслав Ктітарев у своїй ваговій категорії 73 кг виборов три бронзи: ривок - 127 кг, поштовх - 149 кг, сума двоборства - 276 кг.
  • Марк Лєванзов (в/к 81 кг) здобув золото у поштовху - 172 кг, бронзу за сумою двоборства - 298 кг.
  • Богдан Бурячек (в/к 102 кг) став срібним призером у ривку - 168 кг, золотим призером упоштовху - 197 кг, завоював золото у сумі двоборства - 365 кг.

У загальнокомандному заліку хлопці посіли четверте місце.

Нагадаємо, що за результатами змагань серед жінок представниці Луганщини вибороли друге місце в загальнокомандному заліку.