Затримали прихильника росії з Сєвєродонецька
За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою переселенцю з Сєвєродонецька, який останній час проживав на території Черкаського району та виявляв бажання воювати проти України на стороні збройних формувань рф за вчинення злочину передбаченого ч. 3 ст. 436-2 КК України. Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура.
Так, в ході досудового розслідування, встановлено, що фігурант з мотивів несприйняття існуючої української влади та схвалення політики країни-агресора, упродовж серпня 2022 року серед свого оточення висловлював твердження, що полягали у виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії російської федерації проти України.
Зокрема найбільш кричущими висловлюваннями до прикладку були вислови: “У меня украинцы все забрали”, “Мой долг воевать с ними пока дышу. Пока дышу”, “Хуже фашистов”, “Я скажу [Кадирову], что я ненавижу украинцев, что они шайтаны демоны”.
На даний час підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою в розмірі 130 000 грн.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом УСБУ в Черкаській області.
Санкцією ч. 3 ст. 436-2 КК України передбачено покарання від 5 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Раніше правоохоронці викрили двох псевдополіцейських “лнр”.
- 1917 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
- 18:00 росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
- 17:00 СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
- 15:00 У самопроголошеній «лнр» чоловіка засудили до понад 13 років колонії за «шпигунство»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4507
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1752
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1062
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 872


У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
