Луганський обласний онкологічний диспансер отримав нове обладнання
Луганський обласний онкологічний диспансер отримав сучасне обладнання для діагностики. Про це повідомила Луганська ОВА.
КНП "Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер" продовжує надавати медичну допомогу на Рівненщині.
Завдяки волонтерській допомозі, а саме Rada Miasta Krakowa @radamiastakrakowa і @ProtasenyaMykola, заклад отримав обладнання з одним з сучасніших та перспективних засобів діагностики в онкології.
А саме, оглядові станції DICO - пристрої, що поєднують в собі традиційний негатоскоп і цифрову станцію перегляду медичних зображень (медичний комп'ютер з еталонним медичним монітором).
Це високоякісна комп'ютерна медична станція, яка значно полегшує діагностику та візуалізує тонкощі подальшого хірургічного лікування.
Нагадаємо, що лікарі КНП ЛОР "ЛОКОД" ведуть прийом на базі Сарненської центральної районної лікарні з понеділка по п'ятницю у стаціонарному відділенні диспансеру на 2-му поверсі хірургічного корпусу з 9:00 до 15:00 та у жіночій консультації (кабінет № 5).
На базі шелтера для переселенців з Луганщини у Дніпрі працюватиме Центр надання медичних послуг.
- 933 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:30 ЛОВА: окупанти на Луганщині збільшують тариф на світло, у Старобільську продовжують забирати житло
- 10:02 Окупанти намагалися просунутися на кордоні Луганщини й Донеччини
- 10:00 Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року
- 17:00 «Луганщина – це Україна»: активісти «Жовтої Стрічки» привітали зі святом (ФОТО)
- 15:00 До 100 тисяч гривень на розвиток бізнесу: громада Луганщини ухвалила програму підтримки ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 598
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 573
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 425
- ЛОВА: окупанти пропонують шахтам купувати російське обладнання, у Сіверськодонецьку містян змусили прибирати сніг 28.12.2025 переглядів: 408


ЛОВА: окупанти на Луганщині збільшують тариф на світло, у Старобільську продовжують забирати житло
Окупанти намагалися просунутися на кордоні Луганщини й Донеччини
«Луганщина – це Україна»: активісти «Жовтої Стрічки» привітали зі святом (ФОТО)