Переселенці з Сєвєродонецька вийшли на мітинг проти псевдореферендуму
У Дніпрі 26 вересня у сквері біля ПК “Металург” відбувся черговий мітинг переселенців з Луганщини та Донеччини, які виступають проти проведення “референдумів” на окупованих територіях, передає видання “Наше місто“.
Кожен з них вважає, що це незаконно і користі окупованому населенню не принесе. Крім того, прийнявши участь у “референдумі”, українці зрадять свою Батьківщину.

“28 лютого я вивіз дружину, тещу та дитину до Дніпра. Сам сюди приїхав близько місяця тому. Я не підтримую ці «референдуми», тому і виїхав з рідного міста до їх проведення. Це незаконно і ніяк не сприяє урегулюванню конфлікту. Після їх проведення, нормального життя не буде. Я дуже хочу повернутись додому. Але не зараз, а коли моє місто буде підконтрольне українській владі”, – розповідає сєвєродончанин Ігор Ботвина.

“Псевдореферендум – це незаконне дійство, яке вчиняє росія на нашій території. Мало того, що ця країна вторглася на нашу землю, так ще й намагається незаконним шляхом приєднати до себе наші території”, – сказала переселенка з Кремінної Людмила Заморена.

Відучора переселенці з Луганської області виходять на вулиці та площі українських міст, аби висловити невдоволення тим, що відбувається на окупованих територіях.
- 1702 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Сили оборони уразили склад та ремонтний підрозділ окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 14:00 Друга зміна відпочивальників прибула на «Лісову дачу» на Закарпатті
- 13:00 Оновили графік прийому громадян керівництвом Луганської ОДА
- 11:30 Керівниця сіверськодонецької лікарні отримала звання «Заслужений лікар України»
- 11:00 Окупований Сіверськодонецьк та сусідні селища знову залишилися без води
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 735
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 658
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 647
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 639


Сили оборони уразили склад та ремонтний підрозділ окупантів на Луганщині, – Генштаб
Керівниця сіверськодонецької лікарні отримала звання «Заслужений лікар України»
Новий закон про ВПО: чи потрібно зараз міняти довідку та повторно ставати на облік 
