На Луганщині «забавовнили» ешелон зі свіжомобілізованими росіянами
Скоро буде результат на фронті на Луганщині.
Про це в телемарафоні повідомив керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай.
"Погода не грає нам на руку, але в цілому, я думаю, що скоро отримаємо результат", - каже Гайдай про події на фронті.
Більше інформації він не став озвучувати, сказавши, що все вирішиться лише після Лиману.
Проте каже, що в окупантів постійно відбувається «бавовна».
«Глибоко тилу Луганської області постійно відбуваються якісь вибухи. Що командні пункти, що казарми, що склад з боєкомплектами, техніка, ешелон зі свіжомобілізованими росіянами», - розповів він.
З Попасної вивезли всіх людей, щоб убезпечити російських військових.
У відкритому днями в Луганську медичному центрі встановлене обладнання, вивезене з лікарень, розташованих на захоплених у 2022 році територій.
Нагадаємо, упродовж 27 вересня авіація Сил оборони України завдала 17 ударів по ворогу. Підтверджено ураження 14 районів зосередження живої сили і військової техніки, 3 опорних пунктів та 7 позицій зенітних ракетних комплексів. Крім того, за добу, українські підрозділи протиповітряної оборони знищили літак, 6 БпЛА та керовану авіаційну ракету Х-59 ворога.
Ракетні війська і артилерія уразили 12 районів зосередження живої сили та техніки противника, 4 склади з боєприпасами, позиції засобів протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби, зокрема, автоматизовану станцію перешкод «Житель».
За поточну добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки в районах населених пунктів Зайцеве, Майорськ, Залізне, Миколаївка Друга, Первомайське, Побєда, Новомихайлівка та Безіменне.
Росіяни обстріляли наступні населені пункти:
- на Краматорському напрямку: Рідкодуб, Катеринівка, Старий Караван, Голубі Озера, Верхньокам’янське, Дворічне, Дронівка, Закітне, Міньківка;
- на Бахмутському напрямку: Спірне, Сіверськ, Серебрянка, Нью-Йорк, Бахмутське, Весела Долина, Яковлівка, Білогорівка, Роздолівка, Бахмут, Соледар, Нью-Йорк.
- 3037 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Розширили перелік категорій отримувачів матдопомоги з-поміж УБД коштом Сєвєродонецької громади
- 18:00 Тільки після втручання прокуратури окупанти виплатили зарплату водникам у Сіверськодонецьку
- 17:07 В Україні 8 березня погоду визначатиме антициклон, який прямуватиме на схід
- 17:00 «Дякую за допомогу ЗСУ». У Сіверськодонецьку шахраї вигадали схему виманювання грошей шантажем
- 16:08 Для Трампа Україна — пішак, яким можна пожертвувати, - NYT
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти хочуть знести будинок по Хмельницького у Сіверськодонецьку 05.03.2025 переглядів: 4757
- Кого ще в “лнр” можна гнати стусанами за прикладом Моргунова з Сіверськодонецька 04.03.2025 переглядів: 2740
- Ще одну релоковану установу з Сіверськодонецька визнали критично важливою 03.03.2025 переглядів: 1340
- Підвищення пенсій: у ПФУ розповіли, скільки луганських пенсіонерів отримають оновлені виплати 05.03.2025 переглядів: 1183