Гайдай закликав не поспішати повертатися додому і навів приклад Білогорівки
Наразі не може йти мови про повернення на звільнені території Луганщини.
Про це у телемарафоні повідомив керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай.
Гайдай каже, що йому надходять тисячі повідомлень, люди запитують - коли можна повертатися додому. Але він зауважив, що поки не можна, бо росіяни обстрілюють. Треба, щоб лінія фронту відсунулася подалі.
«Готуються до оборони, риють захисні споруди. Дуже багато чого мінують», - повідомив Гайдай.
До прикладу, у Білогорівці залишилося до 20 людей, та навіть зараз там ще небезпечно.
«Коли волонтери підвозять гуманітарні набори, це хвилини…Ворожа розвідка працює», - пояснив очільник області.
За його словами, у частково мобілізованих росіян розгублені настрої.
«Настрої депресивні…Думаю, що моральний дух на низькому рівні…За що стояти, за що вмирати - невідомо», - каже Гайдай.
Він передрік, що вони бігтимуть так, як раніше з Лиману.
Нагадаємо, звільнено шість невеликих населених пунктів на Луганщині.
- 2589 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 На Луганщині знищили три ворожі розвідувальні безпілотники (ВІДЕО)
- 13:40 Трамп ухвалив рішення про заморозку допомоги Україні після однієї фрази Зеленського, - WSJ
- 13:00 Окупанти засудили до 10 років колонії жительку Луганщини
- 12:19 В Україні студенти ВПО до 23 років зможуть отримувати соціальну стипендію
- 12:00 Сіверськодонецький ліцей у березні проведе "Гуманітарну карусель-2025": як взяти участь
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3600
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2599
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1302
- Виплати ВПО: що буде з березня 27.02.2025 переглядів: 1264

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.