На Луганщині окупанти ловлять дезертирів
Під виглядом виявлення диверсантів окупанти ловлять російських дезертирів, у Троїцькому колаборанти оформили відпустки, лікарні окупованої території регіону переповнені.
Про це в соцмережах повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
“Не всі частково мобілізовані бажають воювати, тому намагаються зникнути. Проводячи пошуки українських патріотів та диверсантів, як от у Старобільську, росіяни одночасно виявляють своїх дезертирів. Останніх достатньо по всій Луганщині. Як і поранених окупантів. Так, в одній із дитячих лікарень окупанти поряд із хворими дітьми, розмістили своїх поранених”, - написав Сергій Гайдай..
За його словами, серед поранених і колишні в’язні, представники приватної військової кампанії «вагнер». Через брак вільних місць деяких дітей не долікували та виписали. Переповнена російськими в’язнями лікарня і в Антрациті.
Неспокійно й в рядах колаборантів. Так, більша частина сепаратистів Троїцького району, яка пішли працювати на ворога, оформила безкоштовні відпустки і намагається виїхати вглиб Луганщини, а за можливості – на рф.
Раніше повідомлялось, що у Сєвєродонецьку хваляться прибиранням, а Кремінна вразила пустими вулицями.
- 956 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Для підприємців Луганщини проведуть зустріч щодо оновлених умов лізингу та кредитування
- 14:00 Судитимуть мешканця Луганщини, який воював проти ЗСУ
- 10:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку за незначні борги відключають газ та світло, у Луганську не вистачає комунальників
- 09:00 Окупанти намагалися вклинитися в українську оборону поблизу двох сіл Луганщини
- 18:00 Громади Луганщини розміщують QR-коди на місцях поховань загиблих воїнів та просять допомоги з інформацією
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Містяни рознесли окупантів під їх хвалебними одами про себе: «Достатньо пройти містом і зрозуміти, що реальність дуже далека від заяв» 29.08.2025 переглядів: 19839
- До 2 млн грн на житло: Уряд розширює програму єВідновлення для ВПО 27.08.2025 переглядів: 2058
- Комітет ВРУ підтримав зміни до механізмів компенсації за зруйноване житло 29.08.2025 переглядів: 1475
- Завтра у Дніпрі починається видача гумдопомоги сіверськодонецьким ВПО – куди звертатися 27.08.2025 переглядів: 1231
Наше нове відео

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.