В Лисичанську місцеві жителі та окупанти грабують квартири
Поліцейські Луганської області зареєстрували два повідомлення за фактом мародерств. У м. Лисичанськ сусіди заявника проникли до його будинку, звідки скоїли крадіжку побутової техніки та майна.
Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції Луганщини.
Також у Лисичанську невідомі у військовій формі рф проникли до квартири заявниці, звідки скоїли крадіжку побутової техніки, меблів та іншого майна.
Загалом протягом минулої доби, поліцейські Луганщини відреагували на 18 звернень про злочини та події
Серед них 3 повідомлення про руйнування, внаслідок обстрілів окупаційними військами рф, будинку та квартир у містах Попасна та Рубіжне й у смт Тошківка.
Також зареєстровано інформацію про те, що представники російських окупаційних військ захопили будівлю та споруди одного з акціонерних товариств.
Зареєстровано три повідомлення за фактом незаконного заволодіння транспортними засобами, які знаходились у містах Сєвєродонецьк та Щастя і с. Щедрищево.
Встановлюється місцезнаходження мешканця м. Сєвєродонецьк, з яким рідні втратили зв'язок.
До поліції надійшло повідомлення чоловіка, про те, що йому в додатку «Телеграм» надійшло посилання про отримання грошових коштів, як тимчасово переміщеній особі. Заявник перейшов за посиланням та заповнив анкету, а в подальшому виявив, що з його банківської картки були зняті грошові кошти.
Раніше повідомлялось, що Служба безпеки України ліквідувала дві групи диверсантів пвк «вагнер» на Харківщині.
- 2124 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У гумхабі Сіверськодонецької громади у Дніпрі відкрили великодню виставку «Незламна писанка» (ФОТО)
- 18:00 На фронті загинув військовий з Попасної
- 17:16 В Україну у Чистий четвер прийде тепло і магнітні бурі
- 17:06 Податкова може отримати доступ до банківської таємниці вже цього року, - ЗМІ
- 17:00 У Києві працюватиме консультаційний центр луганської податкової
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4380
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3040
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2251
- На фронті загинув колишній керівник лисичанської “Фармації”, – соцмережі 10.04.2025 переглядів: 2185

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.