Дітей-переселенців в Польщі безкоштовно готуватимуть до школи
У 12 містах Польщі створять школи майбутнього першокласника для дітей з України. Діти дошкільного віку з України зможуть відвідувати підготовчі заняття для вступу до української чи польської школи.
Про це повідомляють в фундації “Незламна Україна”.
Школа майбутнього першокласника безоплатна, навчання, харчування і всі необхідні матеріали фінансуються фундацією “Незламна Україна”.
Діти віком 5-6 років зможуть протягом року готуватися до школи за комплексною програмою – вчитися писати, читати, лічити, розвивати мовлення, а також логіку і пам'ять (ТРИЗ-ейдетика), абстрактне мислення, ритміку. Дошкільнята будуть вивчати польську мову для адаптації в середовищі, а також пройдуть соціалізацію і психологічну підготовку.
Школа майбутнього першокласника стартує з 1 листопада й працюватиме у форматі постійних груп до 22 дітей. Вона не передбачає вільного відвідування, групи формуються на весь рік. Заняття проходитимуть 3 рази на тиждень, у вечірній час орієнтовно о 17:00-19:00.
Школи діятимуть у Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Гданську, Катовіце, Жешуві, Познані, Бидгощі, Любліні, Лодзі, Щецині, Білостоці.
По кожному місту більш детальну інформацію щодо часу і днів тижня для занять батьки зможуть отримати після заповнення анкети та надання контактів.
Реєстрація доступна до 21.10 за посиланням.
Раніше повідомлялось, що в Польщі для переселенців з України відкрили освітній хаб.
- 1004 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Очільник Луганщини вручив відзнаки до Дня Соборності та автівки для потреб поліції
- 18:00 Окупанти висунули обвинувачення у «держзраді» жителю Сватівщини
- 16:30 Загиблого воїна з Луганщини посмертно відзначили орденом «За заслуги»
- 15:00 Окупанти озвучили плани щодо промислового виробництва у Сіверськодонецьку
- 13:30 «Рубіжне на мапі єдності»: жителів громади запрошують взяти участь у челенджі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 18.01.2026 переглядів: 2374
- Харченко: Закарпаття сприятиме забезпеченню житлом ВПО з Луганщини 15.01.2026 переглядів: 495
- ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади 16.01.2026 переглядів: 466
- У Сіверськодонецьку горіла квартира в багатоповерхівці (ФОТО) 16.01.2026 переглядів: 357

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


Загиблого воїна з Луганщини посмертно відзначили орденом «За заслуги»
Окупанти озвучили плани щодо промислового виробництва у Сіверськодонецьку
Президент відзначив посадовицю Сіверськодонецької МВА та працівників луганських закладів