На деокупованій території Луганщини почали виплачувати пенсії
Тривають виплати пенсій на звільнених територіях Донеччини, Луганщини, Харківщини та Херсонщини.
Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Наразі на виплати пенсій у Донецькій, Луганській, Харківській і Херсонській областях спрямовано 11,2 млрд гривень. Виплати проводяться як через Укрпошту, так і через уповноважені банки.
Зокрема, на виплати пенсіонерам зі звільнених регіонів Донеччини виділено 4,6 млрд гривень. У містах Святогірськ і Лиман, селищі Ярова, в селах Яцківка та Лозове вже проведено виїзні прийоми громадян.
На деокупованій Луганщині на пенсійні виплати через уповноважені банки спрямовано 1,8 млрд гривень. Укрпошта поки що не має технічної можливості проводити там виплати.
У Херсонській області в жовтні національний оператор поштового зв’язку відновив можливість доставляти пенсії у 72 звільнені населені пункти. Раніше було проведено виїзні прийоми громадян у Кочубеївській і Нововоронцовській територіальних громадах, минулого тижня – у селищі Велика Олександрівка.
Наприкінці минулого тижня у Великій Олександрівці відновило роботу перше у регіоні стаціонарне відділення Укрпошти. Воно стане опорним, на базі якого працюватиме пересувне для обслуговування найближчих населених пунктів. До середини листопада Укрпошта планує відкрити стаціонарні відділення ще у 5 населених пунктах Херсонщини.
Раніше повідомлялось, що в Сєвєродонецькому гумхабі переселенців з Луганщини спеціалісти Пенсійного фонду проводять офлайн прийом.
- 910 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 “Кожен обігрівається, як може”: сіверськодончани в очікуванні чергової зими без опалення
- 11:00 Почесне звання, відзнаки та медаль: четверо луганчан отримали державні нагороди
- 10:00 “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним
- 10:00 Двічі евакуйовувала коней: історія коневласниці з Луганська
- 09:00 ЛОВА: Окупанти на Луганщині ввели обмеження за неявку у військкомат та влаштували перевірки на вулицях
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5919
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3489
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2149
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 1723

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.