Псевдоначальнику з Луганщини «світить» 10 років ув’язнення
За процесуального керівництва Станично-Луганського відділу Щастинської окружної прокуратури Луганської області повідомлено про підозру в колабораціонізмі мешканцю Луганщини (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури
За даними слідства, у квітні 2022 року 64-річний громадянин України, ексначальник одного з відділів Щастинської райдержадміністрації, добровільно зайняв посаду та приступив до виконання обов’язків начальника т.зв. «відділу благоустрою адміністрації м. Щастя лнр».
На займаній посаді так званий «керівник» виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території України.
Підозрюваному загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, повідомили про підозру «прокурору лнр».
- 1063 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 У Дніпрі для ВПО проведуть захід задля підвищення самооцінки при пошуку роботи
- 15:50 Трамп відреагував на удар рф по Києву: "владімір, зупинись!"
- 15:05 "Документ на столі у Трампа":Україна і європейські партнери розробили нові пункти до пропозиції США
- 15:00 Кремінська громада закупить дитячих путівок на майже три мільйони гривень
- 14:05 росія била по Києву північнокорейськими ракетами KN-23, одна з них влучила в будинок
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 6724
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4616
- Мільйонери з Луганської ОВА: які статки задекларували чиновники за 2024 рік 17.04.2025 переглядів: 3651
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 3002

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.