Сєвєродонецькі сосни висаджують в росії, тим часом в місті ввели “комендантську годину”
Саджанці сосни, які “дуже потрібні Сєвєродонецьку”, але чомусь були вивезені до Пермського краю, роздали росіянам.
Про це повідомляють окупаційні ЗМІ.
“Піклуючись” про зелені насадження, які “знищила українська армія” поблизу Сєвєродонецька, самопроголошений “мер” міста моргунов вивіз з лісництва понад 700 саджанців Кримської сосни до росії. Там їх роздали жителям Пермі, щоб ті облаштували свою придомову територію.
Тим часов в Сєвєродонецьку ввели “комендантську годину”. Відповідний указ підписав самопроголошений голова “лнр” Пасічник.
Місцевим жителям забороняється перебувати поза приміщеннями з 21:00 до 6:00.

Згідно документу, “комендантську годину” ввели також у Рубіжному, Лисичанську, Кремінському, Сватівському та Троїцькому районах.
Раніше повідомлялось, що гауляйтер “лнр” Пасічник отримав ще одну підозру.
- 1344 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Інтегрує захоплений виш у систему рф: підозру оголосили «ректору» медуніверситету в Луганську
- 14:00 Житлові ваучери для ВПО з ТОТ: відкрили замовлення коштів за програмою
- 13:00 Підтримка для ВПО з Білокуракинської громади: доступні програми допомоги
- 12:00 Учню Кремінського ліцею призначили стипендію Президента України
- 11:00 Від отриманих поранень помер військовий з Луганщини Микола Дехтярчук
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2026 переглядів: 6165
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1642
- На війні загинув військовий з Луганщини Андрій Головченко 26.04.2026 переглядів: 983
- У Кам’янському попрощаються з військовим з Луганщини 30.04.2026 переглядів: 731

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


Житлові ваучери для ВПО з ТОТ: відкрили замовлення коштів за програмою
ЛОВА: Окупанти на Луганщині обмежили паркування для людей з інвалідністю без документів рф
На Луганщині ворог 10 разів вдарив з артилерії