Окупанти кажуть, що виплатили в Сєвєродонецьку майже 50 мільйонів рублів компенсації за житло
Опубліковано 29.10.2022 - 10:00
З 24-го по 28 жовтня в Сєвєродонецьку компенсацію за зруйноване житло отримали 38 осіб.
Про це повідомляють змі окупантів.
Загальна сума соціальних виплат склала майже 50 мільйонів рублів. Найближчим часом компенсацію отримають ще 9 людей.
Прийом документів не припиняється. Звернутися за отриманням компенсації та подати документи можна до адміністрації Сєвєродонецька з понеділка по п'ятницю.
Продовжується і подання документів для отримання компенсації зі втрати майна першої необхідності. Загалом в управлінні праці та соц.захисту населення Сєвєродонецька прийнято понад 350 заяв від місцевих жителів.
Нагадаємо, уряд так званої «ЛНР» роз'яснив, як отримати компенсацію за втрачене чи пошкоджене внаслідок бойових дій житло.
- 1417 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:10 Кого ще в “лнр” можна гнати стусанами за прикладом Моргунова з Сіверськодонецька
- 11:00 «Кейс Войнівки»: нардепи пропонують провести аудит бюджетів Луганщини та Лисичанської громади
- 10:03 Білий дім шукає план послаблення санкцій проти росії, - Reuters
- 10:00 Уряд спростив призначення соціальних стипендій: кого це стосується
- 09:00 ЛОВА: В окупованих Гірському й Золотому обіцяють опалення у березні, у Лисичанську з літа не підвозять воду
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3596
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2591
- У Чернівецькій області для переселенців є понад 200 вільних місць 24.02.2025 переглядів: 1348
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1296

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.