Гайдай: "Коли Кремінна і Лисичанськ потраплять під контроль ЗСУ, то з Сєвєродонецька окупанти втікатимуть"
Керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай пояснив, чому важливий вогневий контроль над трасою Сватове - Кремінна, який встановили ЗСУ.
Про це він розповів в телемарафоні.
«Вогневий контроль дуже важливий, тому ще це якраз основна траса, з якої можна постачати і десь переміщувати або війська, або техніку між Кремінною та Сватово», - розповів очільнки області.
Зі Сватового відкриваються три напрямки – один в бік російського кордону, другий - в бік Кремінної, третій – на Старобільськ.
«Старобільск – це логістичний центр Луганської області. Як тільки над ними буде повернутий контроль, то тут вже, мені здається, все буде зрозуміло взагалі по новоокупованій території Луганщини», - вважає Гайдай.
З Кремінної ж відкриваються напрямки на Рубіжне та Сєвєродонецьк.
«В Кремінній сьогодні відбувалася бавовна. Якась вибухова ніч була в Кремінній», - додав Гайдай.
До Рубіжного і Сєвєродонецька завезли багато військ. Їх розміщують по квартирах містян.
«Коли Кремінна і Лисичанськ потраплять під контроль ЗСУ, то з Сєвєродонецька окупанти будуть втікати так, що аж гай буде шуміти», - каже Гайдай.
Як повідомлялось, у Червонопопівці на Кремінщині знищено близько 20 військових рф, ще 30 – поранені.
- 7074 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
- 09:00 Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході
- 17:30 Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО
- 15:45 Окупанти на Луганщині використали дітей у релігійних заходах у зоні бойових дій, - Спротив
- 14:00 «Важко, але ми тримаємося»: «Помста» показала фільм про запеклі бої у Серебрянському лісі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 705
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 647
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 630
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 414

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході
Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО