В Сєвєродонецьку значно збільшилась кількість російських військових
Опубліковано 31.10.2022 - 14:30
До Сєвєродонецька зайшли додаткові підрозділи росіян.
Про це в телемарафоні повідомив керівник Сєвєродонецької ВЦА Олександр Стрюк.
«Зайшла додаткова жива сила в місто, яку готують, навчають», - каже він.
Цивільних залишається десь 10 тисяч в Сєвєродонеціькій громаді, а в самому місті – 7-8 тисяч.
У Сєвєродонецьку розгорнуто табір підготовки мобілізованих окупантів. Вони готуються до оборони міста.
«Будують лінію оборони…Потуги робляться», - каже Стрюк
Найскладніше, за його словами, це мінування околиць. Для українських військових це може стати проблемою.
Як повідомлялось, українські військові відбили атаки росіян в районі Білогорівки, окупанти обстріляли вісім населених пунктів Луганщини.
- 1466 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
- 12:00 Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
- 11:00 У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
- 10:00 Уряд спрямував 6,6 млрд грн регіонам на підвищення зарплат освітян і соцпрацівників
- 09:00 ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 1001
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 927
- У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок 18.06.2026 переглядів: 699
- Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті 18.06.2026 переглядів: 699
Наше нове відео

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
