9 листопада проведуть радіодиктант Національної єдності
Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності відбудеться 9 листопада об 11:00.
Про це повідомила Луганська ОВА.
Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності-2022 цьогоріч традиційно відбудеться у День української писемності та мови.
Розпочнеться він об 11:00. Авторкою тексту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Долучитися до участі в диктанті можна у будь-якому зручному форматі – трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах: в ефірі Українського радіо та Радіо Культура; в ефірі телеканалу Суспільне Культура; на сторінці ФБ Суспільне Новини, ютуб-каналі Українського радіо та Суспільне Новини; у застосунку suspilne.radio або Дія.
Текст диктанту буде оприлюднено 10 листопада.
Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном.
- 1014 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:53 ЛОВА: рф фінансує на Луганщині громадські проєкти з військовим ухилом, до Новодружеська не їздить «швидка»
- 08:46 Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині
- 19:00 АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
- 17:30 У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини
- 16:00 Скільки об’єктів з Сіверськодонецької громади вже у реєстрі пошкодженого майна
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1175
- На війні загинув уродженець Сіверськодонецька Віктор Ярцев 25.02.2026 переглядів: 837
- «Інформація може знищити цілі підрозділи ворога. Конвеєр фотографій може знищити всіх українців на ТОТ», — «Східний» про спротив в окупації 25.02.2026 переглядів: 747
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 576


Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині
АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини