Бойовиків самопроголошеної “лнр” переводять на “контракт” з рф
Задля посилення контролю росіяни переводять грошові розрахунки з бойовиками самопроголошеної «лнр» до фінансових установ рф.
Про це повідомила Луганська ОВА.
Задля посилення контролю над бойовиками на окупованій території Луганщини припиняється видача документів самопроголошених територіальних утворень, зокрема, щодо участі у бойових діях.
Командуванню 1-го та 2-го армійських корпусів Південного військового округу збройних сил рф надано розпорядження про централізоване переведення грошових розрахунків з особовим складом до фінансових установ та на банківські картки російської федерації.
Військовослужбовцям цих підрозділів запропоновано продовжити службу на контрактній основі за російським законодавством. Разом з тим, ці особи висловлюють побоювання щодо ануляції документів та пільг, призначених фейковими республіками, в разі відмови від нового контракту.
Їхні атаки 12 листопада підрозділи Сил оборони України відбили в районах Стельмахівки і Новоселівського.
Із різних видів озброєння росіяни обстріляли на Куп’янському та Лиманському напрямках Білогорівку, Новоселівське, Стельмахівку, Невське, Макіївку та Площанку.
Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала по ворогу 13 ударів. Під ураження потрапили 8 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 5 позицій зенітних ракетних комплексів противника.
Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони уразили один пункт управління, 11 районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки та інші важливі військові об’єкти окупантів.
Раніше повідомлялось, що росіяни атакували 4 населені пункти Луганщини, але безуспішно.
- 1342 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
- 18:00 Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
- 17:00 Харченко призначив нового позаштатного радника
- 17:00 Від Лисичанська до Києва: як під час війни кондитерка Анна Пунтус відновила справу та відкрила новий бізнес
- 16:00 Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1098
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1012
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 935
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 897


Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
Харченко призначив нового позаштатного радника
Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)