“Укрзалізниця” почала продавати квитки до Луганська
Квитки на перші три рейси поїзду Київ-Луганськ вже в продажу.
Про це повідомила пресслужба “Укразалізниці”.
Разом із платформою UNITED24 "Укрзалізниця" розпочала благодійний проєкт “Квитки до перемоги”.
"Вже сьогодні ви можете оформити квитки на три перших рейси з Києва до п'ятьох міст: уже деокупованого Херсона, Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя.
Квиток можна придбати, зберігати та скористатися ним — одразу після деокупації. Щойно рух буде поновлено, залізничники надішлють повідомлення з датою та місцем.
Квитками Київ — Херсон можна буде скористатися найближчим часом", - йдеться в повідомленні.
Рейси буде здійснювати легендарний «Потяг до перемоги», розписані вагони якого присвячені подвигам людей на тимчасово окупованих територіях. Оформити квиток можна за посиланням.
Усі квитки благодійні: кошти від їх продажу будуть переказані через платформу UNITED24 на закупівлю last-mile транспорту — автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами.
Раніше повідомлялось, що на центральній площі Херсону підняли український прапор.
- 5417 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 росіяни визнали брак нотаріусів на Луганщині. У Сіверськодонецьку руйнуються багатоповерхівки
- 08:24 На Луганщині ворог атакував з мінометів та дронів
- 18:00 60 дітям однієї з громад Луганщини вручили новорічні подарункові набори
- 16:45 У ЛОВА провели четверте засідання щодо розробки Стратегії розвитку області до 2027 року
- 15:30 Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3052
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 797
- Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-2026 19.12.2025 переглядів: 458
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 429


росіяни визнали брак нотаріусів на Луганщині. У Сіверськодонецьку руйнуються багатоповерхівки
На Луганщині ворог атакував з мінометів та дронів
У ЛОВА провели четверте засідання щодо розробки Стратегії розвитку області до 2027 року