Російські військові пограбували лікарню в Рубіжному
Військовослужбовці рф скоїли крадіжку медичного обладнання, меблів, медикаментів, документації, а також незаконно заволоділи 4 автомобілями лікарні у Рубіжному.
Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції Луганщини.
Щагалом протягом минулої доби до поліції Луганської області надійшло 23 заяви та повідомлення.
Серед них 7 повідомлень за фактом пошкодження або руйнування будинків та квартир, внаслідок обстрілів окупаційними військами рф, у містах Сєвєродонецьк, Попасна та Золоте. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 КК України (Порушення законів та звичаїв війни).
Поліцейські зареєстрували два повідомлення за фактом незаконного заволодіння транспортними засобами (ст. 289 КК України). Невідомі особи заволоділи легковими автомобілями жителів міст Сєвєродонецьк та Лисичанськ.
Також, до поліції надійшло повідомлення за фактом мародерства. Військовослужбовці рф скоїли крадіжку майна з будинку у м. Золоте -2.
Зареєстровано повідомлення про те, що до будинку у с. Металіст незаконно проникли невідомі, де тепер мешкають.
Поліцейські встановлюють місцезнаходження 2 громадян, з якими рідні втратили зв'язок.
Раніше повідомлялось, що представники окупаційної влади заселилися до квартири сєвєродончанина.
- 903 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Наступного тижня діятиме «гаряча лінія» обласного ПФУ: графік та контакти
- 16:30 Під гаслом «прозорості» окупанти посилили фінансовий контроль на ТОТ, - ЦНС
- 15:30 Поліцейський Луганщини подолав ультрамарафон в Одесі
- 14:00 «З двох телефонів виклики не пройшли»: у Сіверськодонецьку незадоволені локальною мережею
- 12:30 Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 509
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 506
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 425
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 385


Під гаслом «прозорості» окупанти посилили фінансовий контроль на ТОТ, - ЦНС
Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
Окупанти атакували з боку Нововодяного