Судитимуть командира підрозділу окупантів

Судитимуть командира підрозділу окупантів

Командиру підрозділу окупаційної армії, який брав участь у боях поблизу Сєвєродонецька і Лисичанська, повідомили про підозру.

Про це повідомила пресслужба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

СБУ у рамках відкритих кримінальних проваджень продовжує документувати злочини учасників російських НЗФ, захоплених українськими військовослужбовцями в полон у боях на Луганщині.

Слідчі Служби безпеки допитали командира відділення так зв. «4 омбр нм лнр».
Встановлено, що 27-річний уродженець тимчасово окупованої Брянки почав «військову кар’єру» у 2016 році в так зв. «державній службі охорони лнр», охороняючи «держбанк лнр».

З 2019 року перебував у лавах «2 ак» окупаційних військ. Брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України на території Слов’яносербського району Луганської області. Після початку широкомасштабного вторгнення командував підрозділом, який брав участь у боях поблизу Сєвєродонецька і Лисичанська.

Наприкінці серпня при спробі закріпитися в районі села Білогорівка потрапив у полон разом із «підлеглими».

Бойовик надав слідчим СБУ свідчення щодо своєї участі у збройних формуваннях країни-агресора, своїх командирів, отриманих наказів тощо.

Йому повідомлено про підозру у вчиненні посягання на територіальну цілісність і недоторканість України та участь у незаконних збройних формуванням (ч.2 ст.110 та ч. 2 ст.260 Кримінального кодексу України).

Правопорушник перебуває під вартою. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Раніше повідомлялось, що Луганська обласна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом вчинення військовослужбовцями ЗС РФ віроломства.

Підпишись на наш Телеграм