Поліцейських Луганщини залучать до патрулювання Дніпра
У зв’язку з аварійними відключення електроенергії, кількість патрульних нарядів поліції у всіх областях держави збільшена. Більше 150 співробітників ГУНП в Луганській області кожного дня несуть службу у складі піших та автопатрулів у Дніпрі.
Про це повідомляє обласна поліція.
Основними завданнями правоохоронців під час патрулювання є охорона громадського порядку та публічної безпеки, виявлення осіб у розшуку, профілактика правопорушень.
Також громадяни можуть звертатися за допомогою до поліцейських під час темряви.
Правоохоронці підкажуть розташування пунктів незламності чи найближчого відділу поліції, де місцеві мешканці зможуть зігрітися та зарядити телефони.
Як повідомлялось, по всій Україні почали діяти “Пункти незламності”. Там можна зігрітися, набрати води, зарядити гаджети, підключитись до інтернету.
- 923 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Прикордонники показали кадри евакуації поранених з Серебрянського лісу (ВІДЕО)
- 18:00 Головне завдання – житло для ВПО: Харченка офіційно представили колективу Луганської ОВА
- 18:00 Хто з керівників РДА, міських та селищних ВА Луганщини став мільйонером у 2024 році – аналіз декларацій
- 17:10 Синоптикиня розповіла, якою буде погода в Україні на Поминальну неділю
- 17:00 Вогонь ледь не знищив будинки у Борівському та Бобровому
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 6630
- Мільйонери з Луганської ОВА: які статки задекларували чиновники за 2024 рік 17.04.2025 переглядів: 3388
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 3247
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 3105