Названа цифра евакуйованих з Луганщини
З Луганщини вимушено евакуювалися більше 320 тисяч людей
Про це керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай заявив в інтерв’ю телеканалу «Тернопіль 1», перебуваючи з візитом на Тернопільщині.
Гайдай каже, що зараз обласна влада зосередилася не деокупованих населених пунктах Луганщини. Вивозити людей або допомагати їм, чим можна, на місцях.
Він сподівається, що до Нового року будуть деокуповані вже великі населені пункти. Такі, як Кремінна та Сватово. Це дозволить спокійно працювати на місці і працювати там постійно, а не наїздами.
Вже є домовленності з міжнародними партнерами. Гайдай зустрівся вже більше, ніж з 20 послами.
«Я буду закінчувати об’їжджати всі області. Для мене це дуже важливо. Я постійно їжджу без попередження,тому що хочу подивитися, як реагують на візити звичайних жителів Луганської області в тому чи іншому гуманітарному штабі. Мені важливо відчути, як це реально відбувається», - каже Гайдай.
За його словами, треба врахувати всі проблеми та допомагати жителям.
«З Луганщини вимушено евакуювалися більше 320 тисяч людей. Це просто космічна цифра для нас. І в кожного своя доля. В кожного цілий всесвіт свій якийсь», - вважає Гайдай.
- 1583 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 «Швидка не змогла соляркою заправитися», - у Сіверськодонецьку досі проблеми з бензином
- 10:00 З Рубіжного та Сіверськодонецька через борги їдуть будівники-заробітчани
- 09:25 Вересневі зміни: виплати, пільги, стипендії для ВПО та інших українців
- 09:00 У Сіверськодонецьку згоріла заправка
- 08:39 29 разів загарбники намагалися просунутися на Лиманському напрямку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Містяни рознесли окупантів під їх хвалебними одами про себе: «Достатньо пройти містом і зрозуміти, що реальність дуже далека від заяв» 29.08.2025 переглядів: 19871
- До 2 млн грн на житло: Уряд розширює програму єВідновлення для ВПО 27.08.2025 переглядів: 2067
- Комітет ВРУ підтримав зміни до механізмів компенсації за зруйноване житло 29.08.2025 переглядів: 1489
- Завтра у Дніпрі починається видача гумдопомоги сіверськодонецьким ВПО – куди звертатися 27.08.2025 переглядів: 1240