Ворог перегруповується на Луганщині
На фронті триває перегрупування ворожих військ з метою посилення угруповань, зокрема, на Луганщині.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
На Куп’янському та Лиманському напрямках противник веде активну оборону. Росіяни обстріляли із танків та ствольної артилерії райони Новоселівського, Стельмахівки, Макіївки і Площанки.
Авіація Сил оборони протягом доби завдала 14 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, а також 4 – по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.
Воїни ракетних військ і артилерії за поточну добу уразили пункт управління, 5 районів зосередження особового складу та ОВТ ворога, а також 2 інших важливих об’єкти противника.
Як повідомлялось, керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай запевнив, що найближчим часом будуть гарні новини з Луганщини.
- 1407 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Зеленський підписав указ про визнання лемків з Луганщини примусово депортованими радянською владою, – ЛОВА
- 18:00 За допомогою Луганського центру зайнятості ветерану допомогли знайти роботу
- 17:12 Сумнівно, що путін "тремтитиме від страху" через новий термін Трампа для росії, - британські медіа
- 17:00 Супутники знову фіксують пожежі під Сіверськодонецьком (КАРТА)
- 16:00 Понад 175 тис. грн допомоги отримають родини загиблих захисників з Лисичанської громади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- В одному з будинків окупованого Сіверськодонецька вскриватимуть квартири 28.07.2025 переглядів: 10209
- «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року 25.07.2025 переглядів: 7243
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 3768
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 2387