На прифронтові території доставляють безкоштовні дрова

На прифронтові території доставляють безкоштовні дрова

Станом на кінець листопада Миколаївська та Херсонська обласні військові адміністрації, а також територіальні громади Чернігівської, Дніпропетровської, Сумської, Харківської та Донецької областей уклали всі договори з лісгоспами про закупівлю паливної деревини для прифронтових територій.

Про це на міжвідомчій нараді повідомила Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук.

Так, безкоштовну деревину вже отримують мешканці прифронтових районів Миколаївської, Чернігівської, Херсонської, Донецької, Сумської та Запорізької областей.

Розпочали доставку та розподіл дров й відповідні територіальні громади Дніпропетровщини. В область вже доставлено 787 кубометрів паливної деревини. Близько 100 домогосподарств вже отримали безкоштовні дрова.

Понад 610 кубометрів деревини доставлено жителям деокупованих населених пунктів Херсонщини. Для отримання безкоштовних дров мешканцям потрібно звернутися до органів місцевого самоврядування або військових адміністрацій. У заявці необхідно вказати паспортні дані, контактну інформацію та місце проживання. У випадку втрати документів, в додатку «Дія» можна пред’явити будь-який документ, що засвідчує особу.

Телеграм-канал «Сєвєродонецьк» представив підбірку відео, в якому показано життя міст Луганщини в окупації.
 

Підпишись на наш Телеграм