В самопроголошеній «лнр» економлять на проведенні свят, щоб зібрати грошей солдатам
Опубліковано 28.11.2022 - 16:00
За дорученням в.о. «голови» самопроголошеної «лнр» Леоніда Пасічника відбулася нарада, на якій з керівниками міст і районів республіки обговорили підготовку до новорічних свят, що наближаються.
Про це повідомляють змі окупантів.
Він наголосив, що витрати на їх проведення мають бути мінімальними. У всіх містах та районах республіки буде встановлено новорічні ялинки, пройдуть свята для дітей.
«Пропоную відмовитися від дорогих урочистостей та корпоративів, надіславши кошти на підтримку нашої армії», - каже Пасічник.
Як повідомлялось, відновлювальні роботи в окупованих містах Луганської області відтермінували до весни.
- 1065 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 21:00 Без зв’язку та інтернету людей в кіно у Сіверськодонецьку запрошують прямо на вулиці
- 20:39 Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-202
- 20:00 У КНП «Консультативно-діагностичний центр» тепер працює рентгенологічний кабінет
- 19:00 У столиці презентували новий роман луганчанки Тетяни Дейнегіної
- 18:00 «Одного цього достатньо для нанесення Старобільська на туристичну карту росії», - окупанти згадали про Ільфа та Петрова
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 969
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 839
- Сіверськодонецький військовий потребує допомоги 12.12.2025 переглядів: 827
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 515


Без зв’язку та інтернету людей в кіно у Сіверськодонецьку запрошують прямо на вулиці
«Одного цього достатньо для нанесення Старобільська на туристичну карту росії», - окупанти згадали про Ільфа та...
Засудили мешканку Луганщини, яка була «начальницею» в окупантів