Росія виправдала вбивць та гвалтівників в самопроголошеній “лнр”
Росіяни на законодавчому рівні виправдовують у самопроголошеній «лнр» осіб, якщо ті скоїли злочин, що відповідає інтересам рф.
Про це повідомила Луганська ОВА.
І неважливо, коли саме населений пункт Луганщини опинився під окупацією – у лютому чи у липні.
Вбив людину у червні в Лисичанську, довів, що то було на користь рф – і вільний. Зґвалтував – якщо це відповідає національним інтересам рф, теж не понесеш відповідальності.
Здійснив угон десятьох автівок у квітні, до прикладу, в Сєвєродонецьку – доведи, що пограбував українців – і воля.
Відповідний законопроект внесено на розгляд до нижньої палати російського парламенту. Він визначає порядок застосування кримінального та кримінально-процесуального законодавства рф на тимчасово окупованих територіях.
Зокрема, запропоновано встановити, що кримінальне судочинство на цих територіях здійснюється за нормами, встановленими кримінально-процесуальним кодексом рф, а злочинність та караність діянь, скоєних на їх територіях до 30 вересня 2022 року (дати підписання псевдодоговорів про їх прийняття до складу рф) визначаються відповідно до норм кримінального кодексу рф.
Також вводиться положення, згідно з яким не визнаватиметься злочинним діяння, вчинене на території «нового суб'єкта рф» до 30 вересня, якщо воно було спрямоване на захист інтересів рф або цих суб'єктів.
Раніше повідомлялось, що в самопроголошеній “лнр” відбудують 1 км каналізації.
- 1314 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:31 З мінометів та гранатометів бив ворог на луганській ділянці фронту
- 19:00 Сприяють росіянам на Луганщині: судитимуть двох «депутатів» самопроголошеної «лнр»
- 18:00 Стрибуни у воду з Луганщини вибороли п’ять медалей на Кубку України
- 17:00 Луганський театр покаже у Києві прем’єру вистави «Любов до скону»
- 16:00 У Раді створили ТСК для перевірки використання коштів на підтримку ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 790
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 717
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 549
- Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини 04.03.2026 переглядів: 548


З мінометів та гранатометів бив ворог на луганській ділянці фронту
У Раді створили ТСК для перевірки використання коштів на підтримку ВПО
«Били струмом і водили на розстріл»: 66-річний боєць з Луганщини розповів про три роки полону