Неподалік від Новоайдара знищили понад 15 росіян
Поблизу Новоайдара в ніч з 12 на 13 грудня знищено понад 15 військовослужбовців збройних сил російської федерації.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
Також за минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки російських загарбників в районах Новоселівського, Червонопопівки і Білогорівки.
На Куп’янському та Лиманському напрямках російських обстрілів з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії зазнали райони Новоселівського, Стельмахівки, М’ясожарівки, Греківки, Площанки, Невського, Червонопопівки і Піщаного.
Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 2 пункти управління та 4 райони зосередження особового складу противника.
У зв’язку зі значною кількістю поранених, так званим «указом» окупаційної влади під потреби військових передані лікарня № 15 у Ювілейному під Луганськом та лікарня № 3 в самому Луганську.
Як повідомлялось, у Кадіївці на Луганщині знищили штаб "вагнерівців".
- 1256 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини отримали майже 5 млн грн компенсації першого внеску за іпотечними програмами
- 18:00 Яку середню пенсію отримують жителі Луганщини: нові дані
- 17:00 В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
- 16:00 Поїхала відпочити до Криму й опинилася за ґратами: окупанти засудили луганчанку до 13 років колонії за «держзраду»
- 15:00 Плавець з Лисичанська став призером чемпіонату України та виконав норматив майстра спорту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1627
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1517
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1124
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 826


В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
