Оновили перелік, на основі якого ВПО здійснюватимуть виплати
Наказом Мінреінтеграції від 30 листопада 2022 року № 280 затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.
Про це повідомляє сайт Мінреінтеграції.
До оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або тих, які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.
Це територіальні громади Донецької (66 громад), Харківської (56 громад), Дніпропетровської (10 громад), Луганської (37 громад), Запорізької (62 громади), Херсонської (49 громад), Миколаївської (26 громад), Сумської (19 громад), Чернігівської (4 громади) областей. Загалом у переліку наразі 329 громад.
Зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних і Київської міської військових адміністрацій.
У процесі визначення таких територій діють три ключові критерії:
- тимчасова окупація;
- оточення (блокування);
- активні бойові дії.
Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня у цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.
Нагадаємо, наказом Мінреінтеграції від 17 листопада 2022 року №273 затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.
- 1542 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: Комунальна криза на ТОТ Луганщини поглиблюється, а Сіверськодонецьк – без відбудови та зв'язку
- 08:30 19 разів ворог вдарив на Луганщині
- 19:00 Оновлення Стратегії розвитку Рубіжанської громади: мешканців закликають долучатися
- 18:00 €350 млн для відновлення житла: Кулеба назвав ключові напрями фінансування
- 17:00 Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 1363
- Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ 01.07.2026 переглядів: 920
- Штурмував Сіверськодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ: ще один бойовик отримав довічне 01.07.2026 переглядів: 911
- На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном 07.07.2026 переглядів: 761


ЛОВА: Комунальна криза на ТОТ Луганщини поглиблюється, а Сіверськодонецьк – без відбудови та зв'язку
19 разів ворог вдарив на Луганщині
Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
