Президент Зеленський нагородив захисників Бахмута на передовій
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з українськими військовими, які обороняють Бахмут на Донеччині, де зараз ведуться найзапекліші бої.
Про це повідомив Офіс Президента України.
Глава держави відвідав передові позиції однієї з механізованих бригад, особовий склад якої протистоїть ворогу на підступах до міста. Президент заслухав доповідь командира про оперативну обстановку, матеріально-технічне забезпечення та пропозиції щодо подальших дій.
Перебуваючи в районі ведення бойових дій, Володимир Зеленський подякував українським воїнам за мужність, стійкість та міцність, які вони демонструють відбиваючи атаки ворога.
Президент України вручив військовослужбовцям державні нагороди. Їх отримали воїни механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових, танкових, артилерійських та аеромобільних підрозділів.
Глава держави та всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, які назавжди залишилися на полі бою.
Раніше повідомлялось, що ЗСУ вдалося вирівняти ситуацію в районі Білогорівки на Луганщині.
- 742 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:59 Ера військової допомоги США Україні добігає кінця, - The Guardian
- 13:56 Ексочільника луганської поліції Григорова погодили на посаду голови Сумської ОДА
- 13:17 Кабмін погодив звільнення Лисогора та призначення Харченка на посаду голови Луганської ОВА
- 13:00 Громада Луганщини спрямувала 4,5 мільйона гривень на підтримку військових
- 12:24 Трамп відмовився говорити про нові санкції проти рф через обстріл Сум, де загинули 35 людей
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 6211
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4306
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 2336
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2195