ЗСУ відбили атаки окупантів в районах Підкуйчанська, Діброви і Білогорівки
20 грудня Сили оборони України відбили атаки окупантів в районах Підкуйчанська, Діброви і Білогорівки.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
На Куп’янському та Лиманському напрямках росіяни відкривали вогонь по районах Стельмахівки, Макіївки, Площанки, Невського, Червонопопівки та Діброви.
Загалом, противник завдав 5 ракетних та 16 авіаційних ударів, а також здійснив 61 обстріл з реактивних систем залпового вогню. В результаті цього великі ушкодження отримала цивільна інфраструктура та постраждало мирне населення міст Херсон, Костянтинівка та Вовчанськ.
Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 12 ударів по позиціях зенітно-ракетних комплексів противника.
Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили склад боєприпасів, 3 пункти управління та 10 районів зосередження живої сили окупантів.
Раніше повідомлялось, що президент Зеленський нагородив захисників Бахмута на передовій.
- 579 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончанина та лисичанина, які у 2022 році приєдналися до окупантів, судитимуть за держзраду
- 18:06 Луганських ВПО запрошують на зустріч з психологом у Дніпрі
- 17:30 В Україні у п'ятницю до +23, але на черзі наступне похолодання
- 17:05 Зеленський попереджає про можливі удари росії по Україні у період Великодня
- 17:00 Померла правозахисниця з Луганщини Тетяна Баранцова
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4418
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3346
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 2943
- На фронті загинув колишній керівник лисичанської “Фармації”, – соцмережі 10.04.2025 переглядів: 2217