В Сєвєродонецьку пограбували косметологічний салон
В Сєвєродонецьку невідомі проникли до косметологічного салону, де скоїли крадіжку косметологічної техніки.
Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції Луганщини.
Також слідчими відкрито 5 кримінальних проваджень за ст. 438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни» за фактами пошкоджень внаслідок обстрілів окупаційними військами рф приватних домоволодінь, господарчих споруд, квартир та машини в містах Сєвєродонецьк, Попасна, Золоте та с. Боровеньки.
Надійшло повідомлення про те, що військові так званої «лнр» незаконно проникли до магазину в с. Невське звідки здійснили крадіжку майна.
Слідчими відкрито два кримінальних провадження за ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом» за фактом заволодінням легковим автомобілем в смт Новоайдар та автонавантажувачем в м. Сєвєродонецьк.
Оперативники викрили 15 осіб, які підозрюються у причетності до незаконних збройних формувань та співпрацюють з російськими окупаційними військами.
Поліцейські встановлюють місцезнаходження 44 громадян, з якими рідні втратили зв'язок.
Якщо Ви стали свідком або жертвою злочину, нагадуємо, що до поліції Луганщини можна звернутись:
Чергова частина: 066 274 39 90, 066 920 84 57;
Call-центр 102: 093 507 62 83, 063 639 31 54;
Е-mail: secr_lug@police.gov.ua (для електронних звернень громадян);
Е-mail: secr_lug@police.gov.ua (для листування з керівництвом ГУНП).
Раніше повідомлялось, що троє колаборантів з Луганщини отримали підозри.
- 872 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:45 Для дітей з Лисичанської громади провели захід з мінної безпеки
- 16:30 За 2025 рік кремінянам надали допомоги на понад 16 млн грн
- 14:30 Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати
- 12:30 Луганська податкова хоче замовити послуг з прибирання приміщень у Києві на понад 700 тис. грн
- 10:30 ЛОВА: чверть окупованої Луганщини без зв’язку, управління дронами хочуть включити до нормативів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 663
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 624
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 534
- Що змінилося для ВПО у 2025 році: житлова політика, компенсації та підтримка 29.12.2025 переглядів: 514


Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати
Луганська податкова хоче замовити послуг з прибирання приміщень у Києві на понад 700 тис. грн
ЛОВА: чверть окупованої Луганщини без зв’язку, управління дронами хочуть включити до нормативів