У Сєвєродонецьку жінка більше пів року живе у підвалі
Російські пропагандисти зняли сюжет про Сєвєродонецьк. В ньому мешканка розповідає, що весь цей час живе у підвалі.
Пропагандистка демоснтрує згорілі будинки, вибиті вікна у місті. Сюжет знімався для того, щоб показати життя, проте, в цілому, видно, що в місті майже нічого не зроблене за ці більше, ніж пів року. Але, тим не менш, у Сєвєродонецьку все рівно є люди, хоча переважна більшість поїхала.
В кожного свої причини не виїхати. В Галини та Ідріса Мухаметшина – це собаки.
«Великі. Два бельгійця, два німця», - розповідає чоловік.
Ідріс Мухметшин каже, що з міста не поїхали через собак.
Жінка на відео розповідає, що люди повертаються.
«Повертаються люди, так. Закривають вікна», - каже Галина Мухаметшина.
Сама вона живе у підвалі, бо будинок та дача згоріли. Це підвал колишнього магазину. Закинутого, як вона каже. Там провели світло, частину меблів дали люди.
Живуть поруч із собаками.
Жінка мріє про швейну машинку. Бо її згоріли. Вона створює руками квіткові букети. Біля підвалу доглядає за квітами. Її родичі у Дніпрі, більше пів року вона їх не бачила.
Нагадаємо, дитячий лікар у Сєвєродонецьку склав у квартирі піч з цегли, щоб пережити зиму.
Як повідомлялось, Пасічник просить у путіна дров з вугіллям для Сєвєродонецька. А у Лисичанську люди розпалюють меблі, щоб зігрітися.
- 7275 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Для сіверськодончан створили інтерактивну «Мапу Єдності»: деталі
- 18:00 Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
- 17:00 Рубіжанина, якого в Україні підозрюють у держзраді, у рф засудили до 18 років за «тероризм», – росЗМІ
- 16:00 До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
- 15:01 Лисичанська МВА запрошує на навчання з національного спротиву
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4346
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1697
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1008
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 835


Для сіверськодончан створили інтерактивну «Мапу Єдності»: деталі
Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
