У Рубіжному почалися розмови про здачу території
Опубліковано 23.12.2022 - 17:26
У Рубіжному ширяться чутки про здачу міста.
Про це повідомляє телеграм-канал «Сєвєродонецьк Донбас» з посиланням на місцевого мешканця.
"У Рубіжному подейкують про здачу території. У будівлі СБУ розмістилися окупанти. По периметру охороняють. Вчора стріляли з Ліневського цвинтаря. Чути були автоматні черги», - пише місцевий житель.
В той же час, DeepState повідомляє, що на Сватівському напрямку тривають позиційні бої. Ворог за підтримки танків спробував вибити ЗСУ із Новоселівського, але невдало.
Нагадаємо, ЗСУ відбили атаки окупантів від семи населених пунктів на Луганщині.
- 5790 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:06 Сіверськодончани знову жаліються на якість ремонтів
- 16:00 Луганчан закликають долучитися до патріотичного забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”
- 15:50 Сенатор Грем звернувся до путіна: "Твоя черга близько, Трамп "надере тобі зад"
- 15:00 Судитимуть «депутатку народної ради лнр»
- 14:00 У Дніпрі сіверськодонецькі ВПО можуть отримати підгузки – куди звертатися
Найпопулярніші новини за тиждень:
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 7913
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 5118
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 5066
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 4676