Шахраї зняли з картки пенсіонерки з Луганщини більше 20 тис. грн.
На Луганщині спрацювала шахрайська схема "Псевдобанківський працівник".
Про це повідомляє обласна поліція.
До поліції звернулась 61-річна сєвєродончанка. Жінці зателефонував невідомий, який представився працівником АТ «Ощадбанку» та попросив надати номери її банківських карткок. Після спілкування з невідомим жінка виявила, що з її банківських карток були зняті 20700 грн.
«Ніколи і нікому не надавайте інформацію про свої банківські картки (cvv та pin коди).
Працівники банку ніколи не будуть Вам телефонувати та просити зробити якісь маніпуляції з вашою карткою, вся необхідна для робот інформація є в банку. Якщо Вам телефонують і представляються працівником банку – завершіть розмову та зателефонуйте у банк самостійно (номер телефону вказаний на зворотному боці картки)», - порадили в поліції.
Нагадаємо, шахраї зняли з картки луганської пенсіонерки майже 200 тис.грн.
- 1125 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Родинам загиблих захисників з Лисичанської громади компенсують витрати за встановлення надгробного пам’ятника
- 18:00 Помер сіверськодончанин Вадим Матросов
- 17:00 Окупанти судитимуть лисичанина за начебто участь у терористичній організації
- 16:00 Ще 20 луганським пенсіонерам-ВПО видали смартфони
- 15:00 СБУ опублікувала імена колаборантів, які катували українських полонених молотками та електрошокерами на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ексочільник Луганщини Сергій Гайдай пішов служити у військо 24.11.2025 переглядів: 19692
- Помер сіверськодончанин Вадим Матросов 26.11.2025 переглядів: 2081
- На війні загинув уродженець Сіверськодонецька Владислав Четверіков 24.11.2025 переглядів: 1227
- На війні загинув патрульний Луганської області 25.11.2025 переглядів: 1213


Помер сіверськодончанин Вадим Матросов
Окупанти судитимуть лисичанина за начебто участь у терористичній організації
СБУ опублікувала імена колаборантів, які катували українських полонених молотками та електрошокерами на...