За колабораційну діяльність судитимуть так звану «начальницю відділу освіти» на Луганщині
Прокурори Щастинської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки Луганської області, яка пішла на співпрацю з представниками окупаційної влади і обійняла керівну посаду.
Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.
Слідство встановло, що в період з травня по серпень 2022 року 50-річна мешканка смт Новоайдар Луганської області добровільно зайняла посаду у незаконному органі влади – структурному підрозділі «Адміністрації Новоайдарського району лнр», а саме посаду начальника «відділу освіти Новоайдарського району лнр».
Обвинувачена на цій «посаді» виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території України.
Ій інкриміновано колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
За протиправні дії фігурантці загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі 3 управління Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадуємо, депутату з Луганщини загрожує ув'язнення.
- 1304 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ЗСУ уразили ракетний комплекс на окупованій Луганщині
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
- 14:00 Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
- 12:00 Луганських ВПО запрошують на заняття з подолання стресу у Києві
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 827
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 670
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 650
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 448


Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході