Хлопець з Луганщини привітав поліцейських з різдвом
Хлопець з Луганщини привітав поліцейських з різдвом.
Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції Луганщини.
Неочікуване привітання зі святами отримали луганські поліцейські від хлопця – переселенця з Луганщини.
Напередодні Різдва Христовог до дитячих поліцейських надійшов лист з цікавим малюнком на тему правоохоронної діяльності, намальований хлопцем – переселенцем з Сєвєродонецька Андрієм Ісакіним, який зараз разом з мамою проживає у Вінницькій області.
Андрій повідомив, що цим малюнком хоче привітати усіх поліцейських Луганщини з новорічними та різдвяними святами!
Хлопець розповів, що знає у яких складних умовах несуть службу поліцейські Луганської області, бо його тато також працівник одного з підрозділів ГУНП в Луганській області. Батька Андрій дуже довго не бачив. Тільки телефоні розмови з ним втішають хлопця від суму за рідною домівкою та мирним життям у Сєвєродонецьку.
Андрій готував цей малюнок до конкурс «Я у безпеці з МВС», але не встиг його відправити. У свій твір маленький шанувальник поліції вклав величезну любов до тата та повагу до правоохоронної діяльності.
Ювенальні поліцейські не змоги залишити без уваги щирий вчинок хлопця та передали йому користі подарунки, які допоможуть хлопцю бути помітним у темряві та поглибити знання у безпекових питаннях.
Раніше повідомлялось, що на Луганщині вибухотехніки розміновують звільнені села.
- 972 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 60 дітям однієї з громад Луганщини вручили новорічні подарункові набори
- 16:45 У ЛОВА провели четверте засідання щодо розробки Стратегії розвитку області до 2027 року
- 15:30 Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
- 14:20 Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецьком: бойовика "лнр" засудили до 15 років тюрми
- 13:00 Луганські прокурори надали допомогу військовим
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3044
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 796
- Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-2026 19.12.2025 переглядів: 457
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 426


У ЛОВА провели четверте засідання щодо розробки Стратегії розвитку області до 2027 року
Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецьком: бойовика "лнр" засудили до 15 років тюрми