8 років за гратами проведуть двоє російських агентів
За матеріалами СБУ 8 років за гратами проведуть двоє російських агентів.
Про це повідомила пресслужба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Служба безпеки продовжує комплексні заходи щодо притягнення до відповідальності учасників агентурних мереж фсб.
У результаті слідчо-оперативних дій зібрано беззаперечні докази вини ще двох ворожих поплічників.
Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони у прифронтових районах Донецької області.
Контррозвідники СБУ затримали обох російських агентів під час спецоперації на території регіону у липні минулого року.
За матеріалами Служби безпеки суд призначив їм покарання у вигляді 8 років ув’язнення.
Як встановило слідство, ворожими агентами виявились двоє колишніх колег із Слов’янська. На початку повномасштабного вторгнення їх завербував представник фсб для проведення розвідувально-підривної діяльності в регіоні.
Спочатку у поле зору агресора потрапила жінка, яка активно поширювала у заборонених соцмережах свої прокремлівські погляди.
Згодом до співпраці з ворогом вона залучила свого колишнього колегу.
Для комунікації з російською спецслужбою використовували заздалегідь відпрацьований анонімний Телеграм-канал.
На підставі зібраних доказів суд визнав обох зловмисників винними.
Служба безпеки наголошує на невідворотності покарання за злочини проти державної безпеки України.
Раніше повідомлялось, що військові рф захопили адміністративну будівлю на Луганщині.
- 823 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 В Україні запустять онлайн-платформу для пошуку житла та роботи ВПО
- 16:31 У Києві провели перші з 2022 року футбольні змагання «Луганщина Нескорена» (ФОТО)
- 16:05 Україна виходить з Конвенції про заборону протипіхотних мін – президент підписав указ
- 13:00 У Черкасах поховали прикордонника з Луганщини
- 10:30 ЛОВА: росіяни залучили тисячі луганських дітей до пропаганди, у Луганську зупинили роботи на аварійному мості
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупована Луганщина готова прийняти поїзди з «великої росії». Але є моменти 28.06.2025 переглядів: 10404
- Трамп "розчарований" російськими ударами по цивільних об'єктах в Україні 23.06.2025 переглядів: 3212
- Окупанти виявили 25 “безхазяйних” нежитлових приміщень у Сіверськодонецьку та передмісті (АДРЕСИ) 25.06.2025 переглядів: 3045
- Загарбники не визнаватимуть українські документи на нерухомість з 2022 року. На Луганщині мобілізуватимуть без паспорту рф 25.06.2025 переглядів: 1846