У Хрустальному окупанти закрили всі шахти та розібрали дахи будинків

У Хрустальному окупанти закрили всі шахти та розібрали дахи будинків

За роки окупації Хрустальний із відомого шахтарського міста перетворився на примару з нульовим рівнем промисловості – в населеному пункті законсервовані всі шахти.

Про це повідомила Луганська ОВА.

Як і в низці інших міст справжнє знущання з місцевих жителів росіяни влаштували там наприкінці минулого року, коли будівельні бригади з рф приїхали відмивати бюджетні кошти.

Наприкінці сезону дощів московські покрівельні фірми повністю розібрали дахи багатьох багатоповерхівок та втекли. Упродовж більше ніж півтора місяців будинки стоять без дахів, через що сталися регулярні підтоплення не тільки верхніх поверхів, а й багатьох інших.

Через підвищену вологість в квартирах у людей не більше 15 градусів тепла за наявності опалення. На стінах утворився грибок. Нагадаємо, що бойових дій в цьому місті не велося.

Поки що в місті. Бо так зване керівництво «республіки» розглядає можливість реорганізації деяких міст до рівня смт.

Будуть анульовані або скорочені місцеві адміністрації, персонал комунальних підприємств, обіцяють ще більш обмежений бюджет, оптимізацію мережі лікарень, шкіл та дитсадків. Грошей нема, але люди тримаються, спостерігаючи за свавіллям окупантів. 

Раніше повідомлялось, що у Новопскові на Луганшині російська ракета впала на житловий будинок.