Окупанти в Новопскові продовжують репресії щодо місцевих

Окупанти в Новопскові продовжують репресії щодо місцевих

У Новопскові погрожують позбавленням батьківських прав за відмову відпускати дитину до школи, для заміни 450 м ЛЕП у Ровеньках викликали електриків за 2 500 км, півроку окупації – в Лисичанську відкрили свердловини для набору води на вулицях.

Про це повідомила Луганська ОВА.

На окупованій частині Луганщини тривають заходи, спрямовані на примусову «любовь к родине». Жителі Новопсковської громади жаліються на погрози з боку росіян за відмову відпускати дитину до школи.

Якщо колаборанти дізнаються, що хлопець чи дівчина не бере участь у навчальному процесі за програмою рф, додому одразу приїжджають представники окупантів та погрожують позбавленням батьківських прав.

Втім, чим далі окупація, тим місцевим важче справлятися з підтримкою критичної інфраструктури.

Так, через півроку після окупації міста Лисичанський водоканал зміг лише вивести кілька кранів у різних районах міста, з яких мешканці відтепер набирають воду. Про її якість ніхто не говорить. Коли повернуть централізоване водопостачання в домівки – теж відмовчуються. 

А от Ровеньки перебувають під окупацією більше восьми років. І там ще важче. Місцеві електрики навіть не в змозі самостійно замінити 450 метрів дефектного дроту лінії електропередачі. Для цього необхідно було викликати спеціалістів з Республіки Комі – за понад 2 500 км від Луганщини.

Останні на дев’ятий рік приїхали та допомогли енергетикам Ровеньківського РЕМ підвищити надійність електропостачання понад 100 споживачам.

Аби скоріше вивести гривню з обігу, росіяни, загострюючи гуманітарну кризу, намагаються максимально блокувати зняття національної української валюти з карток. Йдеться про людей, які отримують пенсію та соцвиплати.  

Раніше повідомлялось, що підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районі Білогорівки.

Підпишись на наш Телеграм