Вимоги для проживання у Сєвєродонецьку ускладнилися
Вимоги для проживання у Сєвєродонецьку ускладнилися, росіяни обмежують переміщення між сусідніми містами.
Про це в ефірі Національного телемарафону розповів керівник Сєвєродонецької ВЦА Олександр Стрюк.
“Обмежується переміщення між містами, надаються додаткові перепустки, продовжується вскриття квартир місцевого населення. Досить складна гуманітарна ситуація на території громади. Хтось живе за рахунок завезених котелень, які живлять декілька будинків. Електроенергія не надається в повному обсязі, лише на освітлення. Вона є на перших-других поверхах. Каналізація взагалі відсутня. Загалом ситуація досить складна”, - розповів Стрюк.
Він розповів, що постачання до окупованого Сєвєродонецька надходить з Луганська та території рф. Вартість продуктів значно вища, ніж на території України, до того ж обмежена можливість заробити гроші.
“Отримати кошти є можливість лише у пільгової категорії населення, яким виплачують пенсії, інші соціальні виплати. За наявною інформацією, виплати почали здійснювати лише наприкінці січня”, - сказав очільник Сєвєродонецька.
За його словами, окупанти продовжують депортувати місцеве населення.
“Це відбувається епізодично, на тих територіях, де плануються оборонні заходи”, - додав він.
Раніше повідомлялось, що окупанти депортують людей з навколишніх сіл Сватівщини.
- 2672 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:08 Родичів зниклих безвісти луганчан запрошують на зустріч з омбудсменом
- 18:00 Діти з будинків сімейного типу Лисичанська отримали «теплу допомогу»
- 17:00 У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
- 16:01 Благодійники передали луганському гумхабу на Київщині конвектори
- 15:11 У Вінниці проведе прийом громадян керівник Рубіжанської МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 951
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 681
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 591
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 566


У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
Луганщина розгорнула п’ять пунктів незламності на Дніпропетровщині
Як змінилися пенсії з 1 січня 2026 року – роз’яснення луганського ПФУ