Окупанти збільшили пенсійний вік на Луганщині

Окупанти збільшили пенсійний вік на Луганщині

У самопроголошеній «лнр» збільшують пенсійний вік до 65 років, окупанти шукають гривню в обмінниках, ціни на продукти у захоплених прифронтових містах вдвічі вищі.

Про це повідомила Луганська ОВА.

Про підвищення пенсійного віку повідомили в уряді рф. Там розробляють законопроект, в якому пропонується зробити в окупованих регіонах перехід на загальноросійський пенсійний вік до 31 грудня 2032 року.

Відзначають, що через відсутність єдиного пенсійного законодавства на захоплених у 2014-му та у 2022 роках територіях, підстави для виходу на пенсію там також відрізняються, у тому числі й підстави для отримання дострокової пенсії для різних категорій працівників.

До цієї дати діятимуть регіональні пенсійні доплати, які жителі так званих «нових російських регіонів» зможуть отримувати до досягнення загальновстановленого пенсійного віку.

Зокрема, на окупованій більше восьми років тому частині Луганської області вік виходу на пенсію становив 55 років для жінок, 60 років – для чоловіків. 

На захоплених минулоріч – 60 років і у чоловіків, і у жінок.

Водночас закон, який набув чинності в рф 1 січня 2019 року, закріплює пенсійний вік – 65 років для чоловіків та 60 років для жінок.

Розмір її буде однаковим для певної категорії пенсіонерів. А от ціни на продукти харчування і товари першої необхідності в різних містах та селах мають серйозні відмінності.

Зокрема, у прифронтових населених пунктах продукти коштують у середньому вдвічі дорожче, ніж в інших. Хоча у так званій «лнр» існує «державний комітет тарифного та цінового регулювання». 

Аби позбавити населення можливості збувати гривню, окупанти організовують рейди по обмінниках.

Заблокувавши можливість купляти товари за гривню, вони спочатку змусили місцевих міняти гривню на рублі. Тому росіяни вирішили заблокувати валютників, аби збільшити залежність місцевих від окупаційних виплат.

Раніше повідомлялось, що у Новопскові вчителі-колаборанти змушують дітей вчити слова гімну рф