Дмитро Комаров покаже Сєвєродонецьк у своєму проєкті до річниці війни

Дмитро Комаров покаже Сєвєродонецьк у своєму проєкті до річниці війни

Авторський проект «Рік» до річниці повномасштабного російського збройного вторгнення в Україну з репортажами Дмитра Комарова з гарячих точок вийде 24 лютого на 1+1.

Про це повідомляє сайт каналу.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення Дмитро Комаров перебуває в найгарячіших точках, щоб показати глядачам війну та деокуповані території зовсім з іншого ракурсу.

Комаров не залишав України з 24 лютого 2022 року і був одним з перших журналістів, які на власні очі побачили та зафільмували жахіття щойно звільнених Бучі, Ірпеня та Гостомеля. Він бачив перші емоції людей одразу після деокупації Київщини, Харківщини, Херсонщини.

Документальний проект «Рік» від команди «Світу навиворіт» - це авторський погляд Дмитра Комарова на війну з тих ракурсів, які не побачиш в новинах.

«Що, перш за все, просили люди в Бучі? Як перший український танк проїхав до Гостомелю попри підірвані мости? Як виглядав Сєвєродонецьк перед тимчасовою окупацією? І якою була Салтівка в квітні 2022 року, коли ворог намагався зрівняти Харків із землею? Все це – у авторській роботі Дмитра», - йдеться в анонсі.

Знімальна група не раз потрапляла під обстріли разом з Силами оборони України. Та, як згадує Дмитро, камера продовжувала знімати навіть там, де хотілось заплющити очі.

Нагадаємо, Дмитро Комаров завітав на Луганщину та закликав до евакуації.