Засудили директора "Russia Today". СБУ вже знає його місцезнаходження
За матеріалами СБУ тюремний строк отримав директор Russia Today, який закликав до геноциду українців.
Про це повідомила пресслужба СБУ.
У ході слідчо-оперативних дій зібрали обґрунтовані докази вини колишнього директора з мовлення прокремлівського телеканалу «Russia Today» Антона Кузнєцова-Красовського у злочинах проти України.
З лютого минулого року він публічно підтримував повномасштабне вторгнення рф, виправдовував злочини росіян та закликав до геноциду українського народу.
Свої «тези» російський пропагандист поширював під час ефірів на «RT», а також через підконтрольні Телеграм-канали.
На підставі зібраних Службою безпеки доказів та проведених експертиз суд визнав Кузнєцова-Красовського винним за двома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 3 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, вчинених з використанням засобів масової інформації);
- ч. 2 ст. 442 (публічні заклики до геноциду, а також виготовлення матеріалів із закликами до геноциду з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів).
Таким чином зловмиснику призначили 5 років ув’язнення з конфіскацією майна. Це максимальний термін позбавлення волі, передбачений санкціями обох статей.
Наразі злочинець переховується від правосуддя за кордоном.
Втім співробітники СБУ знають про його місцезнаходження і проводять комплексні заходи для притягнення винного до відповідальності.
Нагадаємо, програміст з Луганщини виявився колаборантом. Йому «світить» 10 років тюрми.
- 830 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Вихованці сіверськодонецьких ДЮСШ отримають виплати за призові місця у змаганнях
- 17:30 Тероборонівцям і прикордонникам передали техніку та відзнаки від громад Луганщини (ФОТО)
- 16:00 Уряд встановив пільгові умови оренди майна для тимчасового проживання ВПО
- 15:00 Спортсмен з Луганщини представить Україну на міжнародних змаганнях ветеранів у США
- 13:30 Діти з Луганщини можуть безкоштовно відвідати розважальні центри: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2425
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 971
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 941
- NRC відкриє реєстрацію на грошову допомогу: хто може подавати заявку 14.02.2026 переглядів: 883


Вихованці сіверськодонецьких ДЮСШ отримають виплати за призові місця у змаганнях
Уряд встановив пільгові умови оренди майна для тимчасового проживання ВПО
Спортсмен з Луганщини представить Україну на міжнародних змаганнях ветеранів у США