Викрили ще двох псевдоправоохоронців з Луганщини
Двом поліцейським, які пішли на співпрацю з самопроголошеною окупаційної владою “лнр”, повідомили про підозру у колабораційний діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомила пресслужба Луганської обласної прокуратура.
За даними слідства, в липні 2022 року двоє мешканців Луганщини пройшли співбесіди та склали присягу на вірність так званій «лнр». Один із підозрюваних добровільно обійняв посаду “тво начальника Сєвєродонецького мввс мвс лнр”, інший почав “служити” в так званому “Біловодському районному відділі міністерства внутрішніх справ лнр”.
Під час своєї “служби” фігуранти дотримуються нелегітимних нормативно-правових актів, впроваджених на тимчасово окупованій території Луганської області.
За протиправні дії чоловікам загрожує до 15 років за гратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.
Нагадаємо, з початку року викрили 30 освітян-колаборантів.
- 839 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Вихованці сіверськодонецьких ДЮСШ отримають виплати за призові місця у змаганнях
- 17:30 Тероборонівцям і прикордонникам передали техніку та відзнаки від громад Луганщини (ФОТО)
- 16:00 Уряд встановив пільгові умови оренди майна для тимчасового проживання ВПО
- 15:00 Спортсмен з Луганщини представить Україну на міжнародних змаганнях ветеранів у США
- 13:30 Діти з Луганщини можуть безкоштовно відвідати розважальні центри: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2425
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 971
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 941
- NRC відкриє реєстрацію на грошову допомогу: хто може подавати заявку 14.02.2026 переглядів: 883


Вихованці сіверськодонецьких ДЮСШ отримають виплати за призові місця у змаганнях
Уряд встановив пільгові умови оренди майна для тимчасового проживання ВПО
Спортсмен з Луганщини представить Україну на міжнародних змаганнях ветеранів у США