Окупанти погрожують звільняти працівників без російського паспорту
Самопроголошена “влада” продовжує примусову паспортизацію громадян України на тимчасово окупованих територіях.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
Зокрема, працівникам бюджетних організацій довели під особистий підпис розпорядження так званої російської окупаційної адміністрації Горлівки щодо необхідності набуття громадянства російської федерації. Працівники бюджетної сфери, які до 1 липня не отримають паспорти, будуть звільнені з займаних посад.
До того ж, окупанти вилучають українські паспорти під приводом переоформлення прав власності на нерухомість.
Зокрема, у Довжанську через беззаконня та вседозволеність військових рф низка представників малого бізнесу вирішила зачинитися.
У місті закривають торговельні майданчики, а також заклади, прибуток яких не може покрити рівень збитків, нанесених безчинствами росіян.
Так звані правоохоронні органи на відповідні заяви не реагують. Тим часом, доробок міського бюджету значно зменшується через недоотримання податків.
Нагадаємо, росіяни залишили жителів окупованої Луганщини без мобільного зв'язку.
- 800 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2643
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 893
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 859
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 786


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
