На Луганщину відправили ще 20 дронів
Опубліковано 22.02.2023 - 16:51
Українські військові на Луганському напрямку отримали 20 квадрокоптерів.
Про це у соцмережах повідомив начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
"Намагаємося максимально допомагати оборонцям Луганщини. Зараз, коли росіяни збільшили кількість атак та постійно наступають, наші захисники повинні мати все необхідне, аби давати гідну відсіч", - написав він.
За словами Гайдая, "очі" на фронті - один з найголовніших атрибутів і багато їх не буває.
"Тож, сьогодні передали чотирьом військовим бригадам по п‘ять одиниць коптерів. Разом до Перемоги!" - додав очільник Луганщини.
Нагадаємо, на Луганщині ЗСУ продовжує нищити техніку ворога.
- 928 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2643
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 893
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 859
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 786
Читайте у наших новинах


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
