На Луганщині ЗСУ продовжує нищити техніку ворога (ВІДЕО)
Опубліковано 22.02.2023 - 10:12
92 ОМБр знищила ворожу 152-мм гаубицю 2С19 Мста-С у Зміївці.
Про це повідомляє "DeepState"
Ураження відбулося у 5 км від Сватового. Ворогу все тяжче просто стояти перед містом, адже вони повільно, але впевнено втрачають техніку, зазначає ресурс.
Як повідомляє Луганська ОВА, на Кремінському напрямку
росіяни намагалися здійснити прорив силами до однієї роти танків та роти піхоти.
"Вийшло з того гарне багаття з ворожих танків «на мільйон»", - зазначили у ЛОВА.
Нагадаємо, за минулу добу підрозділи Сил оборони України https://sd.ua/news/17897 окупантів поблизу Куземівки і Діброви.
- 926 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2645
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 894
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 860
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 787
Читайте у наших новинах


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
