Автори документалки про військових журналістів показали унікальні кадри Сєвєродонецька
У Києві відбувся допрем’єрний показ документального фільму «Ефект присутності» з унікальними кадрами Сєвєродонецька та інших окупованих міст.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
Фільм, знятий творчим колективом Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України, автори присвятили журналістам, чиї життя обірвали російські загарбники, зокрема, своєму колезі і побратиму Олексію Чубашеву.
Учасники проекту розповіли, з якими труднощами стикнулися під час зйомок і як вдалося впоратися з цими викликами.
"Ексклюзивні кадри, відзняті журналістами ЦТРС в Бучі, Мощуні, Сєвєродонецьку, Лисичанську нікого не залишать байдужими. Багато з того, що увійшло до фільму, ще з квітня 2022 року облетіло світ, стало беззаперечним свідоцтвом про нелюдські злочини російських військових проти українського населення. Унікальні зйомки тільки-но звільнених українськими військовими міст спонукають докласти ще більше зусиль до зупинення цинічних злочинців, якими є російські окупанти.", - йдеться в повідомленні.
Документальний фільм показуватимуть в київському кінотеатрі «Жовтень». Стрічка містить доволі жорсткі кадри, тому рекомендована до перегляду особам, які досягли повноліття.
Нагадаємо, відбулась прем'єра фільму про луганських прикордонників.
- 1263 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Сєвєродонецькій МВА відзвітували про бюджетні закупівлі для гуртків у Дніпрі
- 17:05 Весняне літо покидає Україну: з вихідних переважатиме прохолодна погода з дощами
- 17:00 Назвали середній розмір пенсії жителів Луганщини
- 16:11 У МЗС назвали три принципові позиції України щодо мирного плану
- 16:00 Представник луганської громади увійшов до складу Молодіжної ради при голові Верховної Ради
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4878
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 3051
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2202
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2029