До “Гвардії наступу” добровольці подали понад 16 тисяч анкет
Через ЦНАПи до “Гвардії наступу” подали 4332 заявки, там зафіксували понад 16 тисяч звернень. Таку ж кількість анкет добровольці залишили на сайті.
Про це розповів Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час виступу на Конгресі місцевих та регіональних влад.
Він озвучив деталі формування «Гвардії наступу» – штурмових бригад Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції, а також щодо взаємодії МВС з місцевими й регіональними владами у питанні створення таких бригад.
За його словами, в середньому від добровольців надходило близько 800 заявок на день. Обирають найкращих з-поміж наймотивованіших, тому що завдання, які стоятимуть перед цими підрозділами, вимагатимуть високого професіоналізму.
Міністр зазначив, що, зважаючи на кількість охочих вступити до бригад, можливо, надалі ініціюватиметься створення нових.
Нагадаємо, на початку лютого розпочали набір добровольців до штурмового підрозділу “Лють” Національної поліції України.
- 995 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Вихованці сіверськодонецьких ДЮСШ отримають виплати за призові місця у змаганнях
- 17:30 Тероборонівцям і прикордонникам передали техніку та відзнаки від громад Луганщини (ФОТО)
- 16:00 Уряд встановив пільгові умови оренди майна для тимчасового проживання ВПО
- 15:00 Спортсмен з Луганщини представить Україну на міжнародних змаганнях ветеранів у США
- 13:30 Діти з Луганщини можуть безкоштовно відвідати розважальні центри: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2423
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 966
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 934
- NRC відкриє реєстрацію на грошову допомогу: хто може подавати заявку 14.02.2026 переглядів: 881


Вихованці сіверськодонецьких ДЮСШ отримають виплати за призові місця у змаганнях
Уряд встановив пільгові умови оренди майна для тимчасового проживання ВПО
Спортсмен з Луганщини представить Україну на міжнародних змаганнях ветеранів у США