Луганські прикордонники затрофеїли ворожий коптер, а загарбники вимкнули банкомати на Сватівщині
Опубліковано 04.03.2023 - 09:40
На Луганщині прикордонники приземлили ворожий коптер.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Дрон дістався захисникам неушкодженим, тож тепер допомагатиме знищувати окупантів.
Також у населених пунктах Сватівського району загарбники позбавили можливості людей отримувати пенсії та інші соціальні виплати шляхом відключення банкоматів.
Пенсіонерам та іншим категоріям населення, що потребують соціального захисту, запропоновано отримувати виплати готівкою у визначені дні. Проте, через таку організацію, люди здебільшого фізично не можуть отримати гроші.
Нагадаємо, на Куп’янському та Лиманському напрямках противник продовжував вести наступальні дії в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Спірне Донецької області, успіху не мав.
- 962 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Стартував прийом заяв на пільгові житлові кредити для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Окупаційна влада досі не знає, що робити зі зруйнованою Попасною
- 17:00 У мережі показали, як виглядає знищений склад боєприпасів на окупованій Луганщині
- 16:00 ЗСУ уразили комплекс ППО на окупованій Луганщині
- 15:00 Рубіжанська громада виплатила ще майже мільйон гривень оборонцям та їхнім родинам
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 763
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 595
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 541
- 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в уряді анонсували новий пакет підтримки 12.03.2026 переглядів: 494


У Сіверськодонецьку вимагають електронні медичні карти без наявності інтернету
У Луганську вночі було «дуже гучно»
Окупанти у Сіверськодонецьку не планують відбудовувати школи. У кількох містах тепер ліміти на інтернет